Капелюхи і панами

Поки ніхто не зміг точно визначити, скільки жінці потрібно капелюшків. Але, цілком безсумнівно, що серед них повинні бути капелюшки, які підкреслять красу і досконалість форм жінки під жарким сонцем на пляжі або в приємній тіні під час пікніка в приміському гаю. Чоловікам також слід перед поїздкою на море подумати про те, чим прикрити голову.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 99

Брендовані капелюхи і панами для подарунків

Капелюх, панама, інший головний убір - це те, що видно здалеку, і що постійно перебуває на виду. Це ті речі, які будуть постійно нести на собі логотип Вашої компанії, нанесений на них, і, таким чином, будуть просувати Вас до Вашої цільової аудиторії.

Комплексний підхід до забезпечення кісною продукцією

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), у підрозділі Капелюхи і панами, де Вам надається можливість вибрати сувенірні вироби для використання в якості промо  сувенірів та корпоративних сувенірів, як при проведенні різних корпоративних заходів, так і в повсякденному житті.

В інших розділах і підрозділах сайту, скажімо, в підрозділі Бандани і Хустки, можна знайти те, що разом з капелюхом або панамою може скласти подарунковий набір - нехай і не дорогий, але практичний і доречний в самих різних ситуаціях.

Всі вироби, представлені на сайті, поставляються нами в Україну безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Це дає нам можливість ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки якісну продукцію, що користується на ринку підвищеним попитом.

Всі вироблені в даний час сувенірні вироби розробляються і виготовляються з урахуванням перспективи їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування капелюхів, панам і інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальне повнокольорове перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних капелюхів і панам

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами, картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці знаходиться також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Ми завжди відкриті для спілкування та готові до тривалого взаємовигідного співробітництва.