Сумки для покупок

Понад сто моделей представлених тут сумок для покупок полегшать пошук подарунків до корпоративного свята. Вивчіть детально пропонований асортимент, і Ви обов'язково знайдете те, що гідно бути прикрашеним логотипом Вашої компанії і стати Вашими корпоративними подарунками. Можливості нашої власної виробничої бази, оснащеної найсучаснішим обладнанням, гарантують якісне виконання вашого замовлення.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 245

Сумка для покупок з логотипом менше стомлює?

Доводилося чути, ніби якась фірма провела дослідження щодо того, яким чином використання корпоративної продукції впливає на працездатність співробітників. Кажуть, що позитивно. Не покладайтеся на чужий досвід. Закупіть партію сумок для покупок під нанесення логотипу, забрендуйте їх і подаруйте всім Вашим співробітницям, які після роботи масово вирушають на шопінг. На ранок опитаєте їх про самопочуття. І так протягом місяця. А потім зробіть свої висновки.

Брендовані сумки для покупок - Ваша реклама в супермаркетах, бутіках і магазинах

І дійсно, сумка з логотипом в руках жінки, яка вирішила «добре пройтися по шопінгу», пронесе Вашу рекламу всіма доступними їй закладам торгівлі. Зробіть правильний вибір, замовте брендування і стартуйте. Ваші співробітниці спрацюють краще найкрутішою рекламної компанії, яку Ви тільки можете, найняти.

Нанесення на сумки, а також на інші сувеніри логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням новітнього обладнання та із застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені сумки для покупок і інша сувенірна продукція, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою.

При застосуванні будь-який з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів. Скажімо, для вишивки використовуються якісно пофарбовані вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Як замовити поставку корпоративних сумок для покупок оптом

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявності на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний