Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Подорожі>Сумки> Сумки на пояс і сумки-барсетки

Сумки на пояс і сумки-барсетки

Представлені тут сумки дають можливість надійно забезпечити збереження документів, ключів, інших невеликих штучок. Така сумка постійно при своєму власникові, він її відчуває тілом, тому її практично не можливо непомітно вкрасти. До того ж у власника вільні руки, він може займатися майже будь-якою роботою.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 44

Сумка на пояс або барсетка з логотипом - це ефективне поєднання зручності з Вашою рекламою

Барсетки заслужено користуються серед чоловіків великою популярністю, вони служать для зберігання грошей, невеликих речей, документів, кредиток і візиток. Водії зазвичай вважають за краще мати все необхідне - ключі, права, документи - під рукою, тому вони не розлучаються з барсеткою. Незважаючи на те, що її зазвичай носять в руках, альтернативи їй немає, це ще один спосіб носити з собою речі, які не поміщаються в кишеню.

Сумки на пояс і сумки-барсетки під нанесення логотипу від компанії Full Motion (Фул Моушн)

Чоловіки обирають барсетки, тому що вони зручні і легкі. По-своєму вони багатофункціональні, виконують не тільки захисну функцію, а й візуальну - не дарма чоловік з барсеткою асоціюється з діловим людиною, що знає собі ціну.

Купити сумки - барсетки за прийнятною ціною не складно, на сайті в наявності широкий асортимент. Будь-який товар поєднує в собі функціональність, стильний зовнішній вигляд і Ви не будете розчаровані в покупці. Це можливість придбати сумки на пояс оптом, адже вони вже давно перестали бути атрибутом продавців і кондукторів, хоча людям з професіями, які вимагають постійного руху, такі сумки найпотрібніше.

Вони стануть хорошими корпоративними подарунками, а логотип компанії прикрасить будь-які моделі, що сподобалися Вам. Як правило, у такого роду сумок кілька кишень застібаються на блискавки. Такий дизайн сприяє підвищеній надійності, і з таким аксесуаром можна бути впевненим, що речі будуть в цілості й схоронності. Ще одна особливість сумок на пояс - регульований ремінь на липучці, він дозволяє підігнати сумку по будь-якій фігурі.

На нашому сайті Ви можете придбати сумки на пояс будь-якого кольору і розміру - все для Вашої зручності! Легкість таких матеріалів, як нейлон і бавовна, з яких виготовлені сумки в нашій товарній лінійці, забезпечують комфорт носіння. На лицьовій частині цих компактних виробів з легкістю розміститься логотип будь-якої компанії і всі необхідні написи. Тут Ви без зусиль зможете вибрати чоловічі барсетки та сумки на пояс за низькою ціною, виходячи зі смакових переваг і цінових можливостей. Якість, стиль і функціональність - основні характеристики сумок, представлених на нашому сайті. Супутні товари легко підібрати в будь-якому з підрозділів розділу Подорожі.

Ми перетворимо обраний вами товар в корпоративні подарунки

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення Ви отримаєте високоякісне повнокольорове зображення, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих сумок на пояс і сумок -барсеток

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.