Кишенькові Ножі

Кишеньковий ніж, від простого ножа, на одну функцію, і до багатофункціонального, на п'ятнадцять і більше функцій, - це аксесуар, який обов'язково і неодноразово знадобиться в дорозі. Тут представлені зразки окремих кишенькових ножів і кишенькових ножів в наборі з іншими аксесуарами, різні за ціною, різні за оформленням, але незмінно високоякісні.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 115

Брендований кишеньковий ніж. Малий, та молодецький

Хто з хлопчаків не мріє про красивий багатофункціональний кишеньковий ніж? І нехай не зовсім зрозуміло, для чого все це призначено, але хочеться, щоб цього було багато. Хлопчисько виростає в солідного чоловіка, а ось цей стан трепетного захоплення при вигляді невеликого, але якісного кишенькового ножа, за допомогою якого можна зробити дуже багато, не проходить. І якщо ця безцінна річ з дитячих мрій буде прикрашена логотипом, то від цього виграє і ніж, і його власник, і той, хто цей ніж подарував.

Кишенькові ножі під нанесення логотипу

Підрозділ сайту, в якому Ви зараз перебуваєте, вводить в світ кишенькових ножів - від простого, на одну функцію, і до багатофункціональних виробів, на дванадцять - п'ятнадцять функцій.

Ви побачите тут і ножі, які є, по суті, набором інструментів, за допомогою яких можна успішно виконати всі дрібні ремонтні роботи не тільки в дорозі, але і вдома, і в офісі.

Для любителів подорожей і для тих, чия робота пов'язана з тривалими поїздками будуть цікаві ножі до складу яких входять виделка і ложка - кишеньковий комплект столових приборів.

У сусідніх підрозділах цього розділу сайту пропонується великий вибір інших товарів, безсумнівно корисних і потрібних мандрівникам. Всі ці вироби придатні під нанесення логотипу. Всі вони можуть гідно доповнити корпоративний кишеньковий ніж в Ваших подарункових наборах для тих, хто збирається в дорогу.

Нанесення логотипу на кишенькові ножі

Нанесення на кишенькові ножі, а також на інші сувеніри Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені кишенькові ножі та інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої із цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і широкою гамою їхніх кольорів.

Як закупити оптом кишенькові ножі з логотипом

Оформити замовлення на кишенькові ножі під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на ножі вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик нанесення, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції здійснюються нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, що дозволить нам точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний