Куртки зимові

Ще до порівняно недавнього часу для багатьох зима асоціювалася, насамперед, з незручністю зимового одягу. Але така асоціація зникла у міру того, як на зміну важким і незручним зимовим пальто, шубам, кожухам та іншим подібним речам прийшла зимова куртка - тепла, легка за вагою і в догляді, зручна, функціональна, з надійною застібкою і капюшоном.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 47

Роль брендованої зимової куртки в корпоративному одязі співробітників

Зимові куртки були, є і будуть неодмінним предметом корпоративного одягу багатьох категорій співробітників компаній. Візьмемо, наприклад, співробітників служби охорони компанії. Співробітник охорони першим зустрічає відвідувачів, які прийшли в офіс, і останнім їх проводжає. В якійсь мірі він є обличчям компанії, він закладає основу тому враженню, яке складеться про компанію у відвідувача, він же і завершує формування цього враження. Охорона, одягнена в якісні, зручні, практичні зимові куртки з логотипом започаткує хороший заділ у формування позитивного іміджу компанії.

У нас великий вибір зимових курток

Цілком очевидно, що зимова куртка потрібна не тільки співробітнику служби охорони. У цьому підрозділі нашого сайту Ви знайдете куртки на різні ціни, різних фасонів, виготовлені з різних тканин і з використанням різної фурнітури, але їх усіх об'єднує висока якість, практичність і добротність. Вибір за Вами, а за нами брендування того, що Ви будете купувати.

В підрозділі Шапки можна знайти те, що вдало доповнить комплект корпоративного одягу. В інших розділах і підрозділах також представлена велика кількість супутніх товарів, які допомагають нашим покупцям підтримувати високий рівень корпоративного одягу співробітників їх компаній.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацюванні корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

Будь-яка із застосовуваних нами технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти точного і докладного перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити протягом тривалого часу, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Але, поза всяким сумнівом, при брендуванні курток найбільший ефект досягається вишивкою логотипу.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних зимових курток

На сайті, в картці кожного зразка товару, поряд з його фотографією, ціною і описом, поміщена кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете замовити необхідну кількість виробів даного зразка, зокрема, зимових курток під нанесення логотипу.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і для оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Після обговорення та узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення Вам буде повідомлена вартість його виконання.