Набори для Пікніка

Дуже рідко пікнік обходиться без приготування дивовижних за смаком страв на мангалі, барбекю або грилі. Це потрібно не тільки смачно приготувати, але і гідно подати. Все, що для цього необхідно, є у Full Motion: від пристосувань для догляду за барбекю і грилем, наборів для приготування страв і до вишуканих наборів посуду, столових приладів, скатертин, серветок ... наші технології дозволяють перетворити набори для пікніка в носії Вашої реклами.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 131

Набори для пікніка з логотипом - Ваша реклама на природі

Пікнік - це не тільки велика кількість людей, які нестримно веселяться, поїдають велику кількість шашликів і випивають декалітри різних напоїв. Пікнік може бути і «камерним», на двох, у відокремленому місці. Але будь-який пікнік може перетворитися на інструмент Вашої реклами за допомогою брендованих наборів для пікніка. Яскравий, барвисто оформлений і такий, що надовго  запам'ятовується, логотип винесе інформацію про Вашу компанію на лоно природи.

Що потрібно для пікніка

Мета пікніка полягає в тому, щоб людина змогла вирватися з виру повсякденних турбот і відволіктися від думок про невирішені проблеми, скинути з себе втому, отримати заряд бадьорості, спокійно поспілкуватися з приємними співрозмовниками.

Товари, представлені в цьому підрозділі сайту компанії Фул Моушн, поставляються в Україну за прямими контрактами з виробниками, чим досягається їх висока якість і оперативність виконання замовлень на оптові закупівлі.

Тут Ви знайдете все, що допоможе вам затишно розміститися на природі, зберегти якість продуктів в дорозі, приготувати на вогні традиційні для пікніка або оригінальні страви, не забути вдома необхідний посуд і столові прилади, красиво сервірувати імпровізований стіл. Тобто, ми пропонуємо Вам те, що допоможе Вам почувати себе впевнено і при цьому добре відпочити.

Перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ сайту, Гамаки і Пледи для пікніка, де представлені товари, здатні значно підвищити відчуття комфортності відпочинку на природі, що не буде забуте протягом тривалого часу.

Помилкою було б не використати довірливу обстановку,  що створюється таким чином, для просування свого бренду. Усі пропоновані на сайті набори для пікніка, а також супутні товари, ефективно використовуються під нанесення логотипів, а також інших зображень і написів.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розмірів поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірне і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Для нанесення зображень на тканинні вироби може, крім інших технологій, застосовуватися вишивка якісними вовняними нитками, якісно забарвленими в дванадцять квітів.

Як замовити оптову поставку корпоративних наборів для пікніка

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же знаходиться кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт