Гамаки

Гамак початково з’явився як спальне місце в обмеженому просторі трюму корабля, яке легко забирається і не вимагає багато місця для його зберігання. Однак, вже на протязі десятиліть гамак використовується і для затишного і комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Оригінальним подарунком може стати і представлене тут вишукане крісло-гамак, в якому сидіти не менш приємно, ніж лежати.
Відобрежено на сторінці 8 позицій з 8

Практичний і зручний гамак з логотипом

Цей виріб не містить в собі результатів сплеску конструкторської думки або технологічної революції. Все дуже просто, міцно, практично і зручно. Це призначено для відпочинку. Це призначено для того, щоб приносити радість. Не змарнуйте можливість - нехай причиною спокою і радості стане брендований гамак від Вашої компанії

Корпоративне оформлення гамаків та іншої сувенірної продукції

Вдивіться, будь ласка, уважно в усі зразки, представлені в цьому підрозділі сайту компанії Full Motion (Фул Моушн). Тут можна знайти рішення проблем, що виникають при підготовці та проведенні корпоративних заходів, напередодні свят і пам'ятних дат - тобто, в ситуаціях, пов'язаних з даруванням корпоративних подарунків.

Пропоновані нами гамаки, як і вся інша продукція, яку ми постачаємо в Україну безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників, є виробами високої якості, які будуть служити своїм господарям довго. Оптова закупівля гамаків під нанесення логотипу стане Вашим вигідним одноразовим фінансовим вкладенням в довгострокову рекламну кампанію.

У сусідньому підрозділі, Пледи для пікніка, Ви знайдете вкрай доречне доповнення до гамака, яке зробить відпочинок ще більш комфортним і зручним. Ці вироби мають, крім основного, ще й рекламно-сувенірна призначення, тому можливість їх брендування не викликає сумніву.

Скориставшись повним комплексом наших послуг, Ви отримаєте не тільки партію тих чи інших виробів. Ви отримаєте безліч брендованих сувенірів і подарунків, здатних допомагати Вашому просуванню круглий рік, і в будні, і в свята.

У розпорядженні співробітників нашої виробничої бази є все необхідне для оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті вироби, надає можливість широкого вибору технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися.

Наш досвід, технічна та технологічна оснащеність дозволяють нам оперативно виконувати найскладніші і об'ємні замовлення наших клієнтів.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити замовлення на поставку корпоративних гамаків оптом

Замовлення на оптову поставку гамаків, а також іншої сувенірної продукції під нанесення логотипу, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.

Телефонуйте, будь ласка, і Ви знайдете надійного, перевіреного часом партнера, що має всі можливості стати Вашим постійним ексклюзивним постачальником корпоративної сувенірної продукції.