Набори ігор

Серед більш, ніж п'ятдесяти найменувань представлених тут наборів самого різного призначення, форми, складу, оформлення і ціни буде вельми неважко вибрати подарунки, яким будуть раді "і старі, й малі". Ми ж допоможемо Вам якісно забрендувати вибрані Вами набори, перетворимо їх у гідні корпоративні подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 133

Брендовані набори ігор для всіх вікових груп

Тут ви знайдете те, що можна подарувати людям різного віку і різного соціального статусу чи рівня добробуту. Закупіть у нас набори ігор під нанесення логотипу оптом, і Ви значно полегшите для себе підготовку до проведення Ваших корпоративних заходів.

Набори ігор з логотипом - від промо сувеніра до оригінального корпоративного подарунка

Для нашої компанії існують два основні взаємопов'язані завдання - оптові поставки продукції рекламно-сувенірного призначення і її брендування. І вирішуємо ми їх комплексно, поставляючи якісні добротні вироби, максимально придатні під нанесення, і оперативно надаючи якісні послуги, пов'язані з корпоративним оформленням таких виробів і їх наборів.

Уважне вивчення зразків, представлених в цьому розділі нашого сайту, наочно демонструє те, що у нас Ви можете купити набори ігор для масової роздачі в якості промо сувенірів, але з не меншим успіхом можете обзавестися і виробами, цілком придатними для оригінальних корпоративних подарунків.

У будь-якому з підрозділів розділу Відпочинок і спорт можна знайти оригінальне і органічне доповнення до такого подарунка, як набір ігор. Всі ці вироби є дуже зручними об'єктами для брендування.

Брендування сувенірної продукції

Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Складові Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які можуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження виду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних наборів ігор

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами. Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку наборів ігор під нанесення логотипу та інших товарів.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Впевнені, що відвідування нашого сайту було для Вас корисним, і чекаємо Ваших замовлень!