Парасольки-тростини

Парасольку-тростину, з огляду на простоту її конструкції і простоту використання, найчастіше купують для дітей. Але й дорослі не збираються повністю відмовлятися від цього по-своєму респектабельного аксесуара. Якісна, добре і стримано оформлена парасоля-тростина, підкреслить святковий наряд жінки, додасть особливий шик вечірньому костюму чоловіка.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 219

Брендована парасолька-тростина в руці швейцара Вашого готелю

До Вашого готелю, в ресторані якого розпочинається корпоративний банкет, продовжують під'їжджати гості. На вулиці сильний дощ, але він не здатний заподіяти неприємностей прибуваючим, тому що до автомобілів, яким не знайшлося місця під козирком над входом, негайно підходить швейцар і відкриває над головами гостей величезні, але досить витончені парасолі. Парасоля-тростина з логотипом готелю перетворюється в надійний захист від негоди.

Парасолька-тростина під нанесення логотипу

Нікого не здивуєш такою ситуацією. Для більшості власників і адміністрації готелів, клубів ... така турбота про клієнтів перетворилася з обтяжливого обов'язку в один із стандартів послуг, в норму.

І, звичайно ж, для цього повинен використовуватися велика, солідна, але витончена парасоля, що складається у вигляді тростини. Успішні готелі в багатьох випадках використовують недорогі брендовані парасольки в якості промо сувенірів - їх дарують всім хто виходить з готелю під час дощу.

Наш сайт пропонує на ваш вибір великий асортимент високоякісних парасольок-тростин в широкому діапазоні цін. Ми можемо забрендувати їх і поставити  Вам оптом.

Брендування рекламно-сувенірних виробів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Сума всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних парасольок-тростин

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендуванням сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.