Аксесуари

Перелік аксесуарів, які так або інакше використовуються при роботі з комп'ютером, великий. Тут Ви можете знайти те, що при незначній ціні зможе допомогти поліпшити ергономіку робочих місць Ваших співробітників, спростити виконання ними тих чи інших виробничих операцій і, в результаті, значно підвищить продуктивність їх праці.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 91

Для чого потрібні корпоративні аксесуари для комп'ютерів

Аксесуари потрібні для того, щоб робота з комп'ютером доставляла людині радість, а не перетворювалася в обтяжливу повинність. Нанесення корпоративної символіки на ці вироби не впливає на їхню якість або надійність, але перетворює їх в високорентабельні інструменти реклами.

Пропозиція від нашої компанії

Підрозділ сайту, в якому Ви перебуваєте, дає повне уявлення про асортимент комп'ютерних аксесуарів, що поставляються рекламно-виробничою компанією Фул Моушн безпосередньо від кращих китайських і європейських виробників. Ці товари - не проста забава, а вкрай необхідні речі.

Напевно, кожному, хто коли-небудь працював  з комп'ютером, доводилося відчувати певний дискомфорт від непродуманої ергономіки робочого місця. В результаті чого підвищується стомлюваність, знижується працездатність, погіршується стан здоров'я.

Тут і в інших підрозділах розділу Електроніка (постарайтеся не пропустити підрозділ Динаміки) представлені товари, покликані допомогти Вашим співробітникам та іншим не байдужим для Вас людям, уникнути таких неприємних наслідків.

Форма, розміри і матеріали виготовлення цих сувенірів роблять їх придатними для перетворення їх на брендовані аксесуари. Ми готові надати Вам повний комплекс необхідних для цього послуг.

Нанесення на аксесуари, а також на інші сувеніри, логотипу, інших зображень або написів, здійснюється компанією Full Motion на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені вироби сувенірної продукції, в різних випадках для нанесення застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої із цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується. Нанесене повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить наданий Вами зразок; протягом дуже тривалого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом комп'ютерні аксесуари з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити на сайті, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - нам буде приємно поспілкуватися і встановити тісні ділові контакти з тими, хто не пропускає жодної можливості для просування своєї компанії.