Автомобільні зарядні пристрої

Автомобільні зарядні пристрої допомагають нам не стати відірваними від звичного навколишнього світу під час тривалої автомобільної поїздки. Розряджена акумуляторна батарея мобільного телефону або планшета може неабияк зіпсувати настрій мандрівника, який звик до постійного користування всілякими гаджетами.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 54

Автомобільний зарядний пристрій з логотипом гарантує стійкий зв'язок в дорозі і підкаже, кому мандрівник повинен бути вдячним за це

Хто не потрапляв в ситуацію, коли в саму невідповідну хвилину з'ясовується, що акумулятор Вашого мобільного телефону розрядився. Це особливо неприємно, коли таке трапляється в дорозі. Ви їдете в автомобілі, до найближчого населеного пункту, де можна знайти телефон, ще їхати і їхати, а зателефонувати - ну просто життєво важливо. І тоді ви дістаєте зарядний пристрій, подарований Вам давнім знайомим, дивитеся на вдало нанесений логотип його компанії, підключаєте свій смартфон і телефонуйте - спочатку зі свого невідкладного питання, а потім, Ви ж не забудьте, Вашому рятівникові і говорите слова подяки йому і його компанії.

Брендовані автомобільні зарядні пристрої - це і гарантія безпеки в поїздці

Ситуація, що вимагає термінового телефонного дзвінка, може виникнути, дійсно, в будь-який момент і з будь-якої причини. Добре, якщо це дзвінок, пов'язаний з роботою.

А якщо Вам в дорозі раптом стало погано, і поруч з Вами нікого немає? А якщо Ви - тендітне створіння, і їдете по безлюдній дорозі пізно ввечері? На задньому сидінні спить маленька донька, і Ваш автомобіль наполегливо супроводжує (не відстає і не обганяє) незрозуміла машина? Логічним було б звернутися за допомогою до поліції, але тут з'ясовується, що зв'язок закінчився через розряджений акумулятор.

Вихід простий і не дуже витратний. Закупіть партію автомобільних зарядних пристроїв під нанесення логотипу Вашої компанії, забрендуйте їх і даруєте всім друзям, партнерам і співробітникам. І справа тут, в першу чергу, не в подяці, яку Вам висловлять, і не в рекламі. Чи не сторонні для Вас люди будуть у більшій безпеці під час далекої подорожі, і Ви зможете в цьому переконатися, зателефонувавши в будь-який момент на постійно працездатний мобільний телефон.

Залиште один пристрій собі. Перед виїздом в далеку дорогу відразу ж підключіть його, і навігатор вашого смартфона буде без перерв супроводжувати поїздку підказками маршруту.

У цьому підрозділі сайту представлений гідний вибір зарядних пристроїв, здатний повністю задовольнити ваші запити. В дорозі ви будете почувати себе в більшій безпеці, якщо перейдете в сусідній підрозділ, де зможете підібрати і купити оптову партію наборів для першої допомоги, які теж з успіхом можуть бути використані під нанесення корпоративної символіки вашої компанії.

Дивіться, будь ласка, вибирайте і пам'ятайте, що від наявності в автомобілі цих виробів можуть залежати життя і здоров'я водія та пасажирів. А компанія Full Motion, на сайті якої Dи перебуваєте, готова надати Dам всебічну допомогу в цьому. Комплекс послуг, що ми надаємо, включає не тільки оптові поставки сувенірної продукції, а й виконання замовлень, пов'язаних з її брендування.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних автомобільних зарядних пристроїв

 На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту вироби, що сподобалися Вам. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас запитання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків