Куртки демісезонні

Демісезонне куртка - дуже зручний і затребуваний одяг, який використовується в період між носінням літнього і зимового одягу. Її можна надягти в самих різних випадках, і завжди вона буде доречною і навіть незамінною. Це і прогулянка, і пікнік, і керування автомобілем, і поїздка в міському транспорті, і далека поїздка в поїзді або автобусі, і авіаційний переліт.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 114

Брендовані демісезонні куртки мають неодмінно входити до комплекту корпоративного одягу компанії

У нашій місцевості перехідний період від тепла до холоду і навпаки затягується на досить тривалий час. У кожній великій компанії є чимала кількість співробітників, специфіка роботи яких змушує їх більш-менш тривалий час перебувати на вулиці або в приміщеннях з низькою температурою. Вони будуть безмежно вдячні Вам, якщо в передбачений для них комплект корпоративного одягу буде входити брендована демісезонна куртка.

Ми - Ваш потенційний постійний постачальник корпоративної сувенірної продукції

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, основними напрямками діяльності якої протягом більше десяти років є оптові поставки сувенірної продукції в Україну і її оптова реалізація на внутрішньому ринку, а також брендування. Прямі контракти з провідними європейськими та китайськими виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, поставляються нами.

У цьому не важко переконатися, ознайомившись з нашою пропозицією, представленою в цьому, а також в інших підрозділах нашого сайту (наприклад, Куртки флісові, Жилети).

Ми готові стати для Вас постійним постачальником корпоративної продукції. Закупивши у нас демісезонні куртки та інші вироби під нанесення логотипу і замовивши їх брендування, Ви отримаєте партію готової корпоративного одягу і корпоративних подарунків.

Наша власна виробнича база укомплектована штатом досвідчених високопрофесійних фахівців. В її арсеналі є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для якісного виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

З огляду на форму об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу. Ми гарантуємо високу якість і стійкість зображення, що наноситься.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Як замовити оптову поставку демісезонних курток з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок. Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Ми готові зустрітися з Вами, обговорити всі Ваші запитання, а також встановити з Вашою компанією тривалі ділові відносини і взаємовигідне співробітництво.