Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Ідеї новорічних подарунків для партнерів по роботі
26 Лис, 2017

Ідеї новорічних подарунків для партнерів по роботі

З наближенням новорічних свят ми починаємо метушитися і ламати голову над тим, що подарувати рідним, знайомим і партнерам по роботі. У даній статті ми розповімо вам про те, що не рекомендується дарувати колегам, а також підкажемо масу цікавих варіантів оригінальних бізнес подарунків.

 

Щоб підібрати правильні подарунки для партнерів по бізнесу і колег, необхідно бути знайомим з правилами офісного етикету. Якщо ви зацікавлені придбати оригінальні бізнес подарунки, тоді давайте для початку розберемося які подарунки є недоречними в офісному етикеті.

 

Перше, що необхідно викреслити зі списку ймовірних подарунків для колег-чоловіків - це предмети особистого характеру. Наприклад, краватки, запонки, ремені, шарфи і рукавички. Чоловіки, як правило, сприймають такі презенти, як натяк на близькі стосунки. Солодощі та ласощі також дарувати не рекомендується. Викреслити зі списку подарунків необхідно алкогольні напої та жартівливі подарунки. Діловий етикет не дозволяє робити колегам по роботі такі бізнес подарунки.

 

Що стосується презентів для дам, то чоловікам не рекомендується дарувати жінкам декоративну косметику, парфуми, предмети особистої гігієни та одяг. Такі подарунки можна дарувати тільки в колі близьких друзів. Якщо ви вірите в забобони, то такі подарунки, як, наприклад, виделки, ножі, годинники, головні убори і портмоне, необхідно дарувати, взявши натомість монетку.

 

Найактуальнішими і доречними офісними подарунками для чоловіків і жінок є канцелярське приладдя, книги, вази, картини і статуетки. Напевно кожному з вас в голову миттєво прийшла думка, що це нудно і одноманітно.

 

Зверніть увагу на бізнес подарунки від компанії FullMotion. Вони порадують вас своєю оригінальністю і корисністю. У нас найсучасніші настільні органайзери і зручні електронні перекладачі, подарункові набори дорогих ручок і чохлів для планшетів, великий вибір блокнотів і записників, картхолдерів і візиток, брелоків і аксесуарів для мобільних телефонів.

 

Продукція нашої компанії ідеально підходить для презентів колегам і партнерам по бізнесу. У нас можна знайти подарунки на будь-який смак і будь-який бюджет.

 

Шановні роботодавці і працівники корпоративних підприємств, ставтеся один одного з повагою, даруєте один одному подарунки, і тоді у вашому колективі запанує ідеальна обстановка для роботи і творчості.