Ігри

Представлені в цьому розділі товари для відпочинку в приміщенні і на відкритому повітрі можуть принести неоціненну допомогу в підвищенні працездатності співробітників Вашої компанії. При монотонній і малорухомій роботі вкрай корисно мати можливість хоч на короткий час відволіктися від неї, піднятися з крісла, розім'ятися, пройтися. Створіть для цього ігротеки у себе в компанії і допоможіть зробити це своїм партнерам - покажіть, чим можна замінити перекури, на які щодня витрачається не менше години робочого часу.
  • Гольф
  • М'ячі
  • Набори ігор
  • Пляжні та вуличні ігри
  • Спіннери

Набори ігор з логотипом для корпоративних подарунків

Брендований набір для гри може стати одним з варіантів корпоративних подарунків як для дорослих, так і для дітей. Подаровані Вами набори протягом тривалого часу будуть дієвими інструментами Вашої реклами, значно розширюючи вікові межі цільової аудиторії Ваших промо акцій і працюючи, таким чином, не тільки на потреби сьогоднішнього дня, але і на тривалу перспективу.

Корпоративні набори для ігор від Full otion

Вибір сувенірний виробів для ігор і їх наборів, пропонованих на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн (Full Motion) великий. У цьому підрозділі сайту Ви можете підібрати дуже багато речей, які можуть ефективно використовуватися для дозвілля, активного відпочинку і для спортивних ігор в будь-який час року, на відкритому повітрі і в приміщенні.

Тут Ви побачите аксесуари для гольфу і футболу, набори пляжних і вуличних ігор, а також те, що порадує любителів нард або ігор у карти.

У нас є десятирічний досвід їх поставок в Україну безпосередньо від відомих зарубіжних виробників - ми знаємо, що можна спокійно пропонувати нашим покупцям.

Представлені тут сувеніри, а також супутня продукція, пропонована в сусідніх підрозділах нашого сайту (наприклад, Пляж або Спорт), - дуже якісні вироби. Те, що Ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, дійсно гідно витрат на брендування.

Більше десяти років ми також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з брендування. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але у всіх випадках ми будемо шукати найбільш привабливий для Вас (як естетично, так і фінансово) варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки, які принесуть радість і безсумнівну користь їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити оптову партію брендованих наборів для ігор

Оформити замовлення ігор під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка. Картки заведені окремо на кожен зразок. На картці поміщена фотографія зразка, нижче фотографії - ціна. Наведіть курсор на фотографію, і побачите згадану вже кнопку Купити. Для того, щоб ознайомитися з описом і інформацією про наявність товару, необхідно клікнути на фотографії. Якщо отримана інформація Вас задовольняє, приступайте, будь ласка до оформлення замовлення на товар.

Вартість брендування виробів буде залежати від характеристик зображення, що наноситься. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone%, замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника або відвідавши наш офіс.

Телефонуйте, будь ласка, - ми завжди відкриті для спілкування та співпраці!